KONSER VE FESTİVALLER

KONSER VE FESTİVALLER

Belediye Festivallerinizde veya diğer konser etkinliklerinizde konser sahnesi kiralama hizmetleri vermekteyiz.En kaliteli cihazlar ile sorunsuz konser sahnesi kurulumu yapmaktayız. Müzik festivallerinde ve bir çok eğlence etkinliklerinizde sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. En son teknolojik ses sistemleriyle organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlıyoruz. Sizde profesyonel bir ekip arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konser sahnesi kiralama işinde uzman bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Malzeme Parkur Listemizi info@neworganizasyon.com mail adresimizden temin edebilirsiniz.

KONSER VE FESTİVALLER

Müzik Grupları

Fasıl Grupları (Min. 4 Kişi ve üzeri)
Kanun, Keman, Klarnet, Ud, Ney, Kemençe, Yaylı Tambur, Ritm (enstrümantal)

Bayan Fasıl Grubu (Min. 4 kişi)

Çigan Grupları
Trio (Keman, Akordeon, Kontrbas veya Gitar / Flüt), Quarted (2 Keman, Akordeon, Kontrbas veya Gitar / Flüt), Klasik Quarted (2 Keman, Viyola, Viyolonsel)

Tek Enstrümanlar
Piyano (ve kiralanması), Arp, Gitar, Akordeon

İkili Gruplar
Arp-Flüt,
Flüt-Piyano, Keman-Akordeon, Gitar ikilisi

Üçlü Gruplar
Arp-Flüt-Viyolonsel, Flüt-Keman-Piyano, 2 Gitar-Keman

Dörtlü Gruplar1
1.Keman, 2.Keman, Viyola, Viyolonsel

Dörtlü Gruplar2
Piyano, 1.Keman, 2.Keman, 3.Keman

Dörtlü Gruplar3
 Piyano, 1.Keman, 2.Viola,Violonsel

Jazz Orkestrası
Piyano, trompet, Saksafon, Davul, Kontrbas ve solist

Latin (Min. 3 Kişi ve üzeri)
Gitar, Bas Gitar, Davul, Klavye, Saksofon ve solist

Yerli - Yabancı Pop Orkestraları (Min. 3 kişi ve üzeri)
Klavye, Gitar, Bas Gitar, Davul, Perküsyon, Saksofon, bay veya bayan solist

istanbul ses sistemi ve pist kurulumu

ÇİGAN GRUBU
Çigan grupları üç kişiden başlayıp sanatçı sayısını beş, altı kişiye kadar çıkarmak mümkündür. Genelde kokteyllerde ve konukların karşılamaları sırasında kullanılmaktadır. Keman, Akordeon Kontrbas bu grubun temel enstrümanlarıdır. İsteğe göre bu grubu Piyano ile'de kullanmak mümkündür. Grubu daha kalabalık bir duruma getirmek istediğiniz takdir de Keman ilavesi ile çoğaltmak mümkün olur.
kokteyl ,özel yemekler, düğün karşılamaları gibi etkinliklerde müziklerini sunmaktadır.

Grubun çalmakta olduğu parçalardan örnekler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
Fascination, Cielito Lindo, The Shadow Of Your Smile, La Paloma, Gold Und Silber, Sunrise-Sunset, Fiddler On The Roof, I Love You Much To Much, Domino, Madmoiselle De Paris, Blaue Donau, Donauwellen, Brahms Ungarische Tanze, Strangers In The Night, I Know What It Is To Be Young, Charade, Moon River, Around The World, Josika, Don't Cry For Me Argentına, Csardas, Bessame Mucho, O Sole Mıo, Come Back To Sorrento, Radetzky Marsch, Jealousy, Adıos Muchachos, Dıe Perlenfıscher, Dark Eyes

Çigan Müzik Hakkında
Çigan, çingenelerin geleneksel müziği. Çigan müziğinin kaynağı, değişikliğe uğramış geleneksel yerli müzikleri ya da özgül ve otantik müziklerdir. Ülkemizde kongre müziği de denilmektedir.
Orta Avrupa Çingeneleri’nin müziği, halk müziğinden doğmuş olmayan, batı (Viyana klasik müziği), balkan ve türk müziklerine dayalı macar ve rumen müziğidir Vokal çigan müziği, rapsodi tarzındaki duygulu halk şarkılarından oluşur.
Liszt ve Brahms bu rapsodilerden esinlenmişlerdir. Modal bir müzik olan çiganın başlıca özellikleri, virtüozluk gösterilerine önem verilmesi, keman ailesinden yaylı çalgıların ve cymbalum gibi vurmalı çalgıların kullanılmasıdır.
Rusya’da Çingeneler, kabarelerde koro halinde şarkı söyler, gitar, akordiyon ve balalayka eşliğinde dans ederler. Batı Avrupa Çingeneleri (ispanya’da gitano’lar, Fransa’da gitan’lar), eski ispanyol müziğini, özellikle de flamenco’yu sürdürürler. Bunların, yaşadıkları yöreye özgü bir repertuvarları vardır.
Çigan müziğini yayanlar, tüm kıta Avrupası’na ve Amerika’ya dağılmış Balkan kökenli çingene topluluklarıdır. Dillerini ve inançlarını gittikleri yere götürürler ve soyadlarını mesleklerinden alırlar. Her kastın kendine özgü bir lehçesi, sözlü ya da sözsüz bir repertuvarı vardır.
Bu repertuvar, kıtalar halinde doğaçlanmış şarkılardan, dans havalarından ya da son derece süslü ezgilerle kurulmuş çoksesli şarkılardan oluşur. Bunlara gitar ya da akordiyon eşlik eder. Değişik kaynaklardan devşirilmiş çeşitli öğelerin zenginleştirdiği çigan müziği, birliğini ortak çalış ya da söyleyiş biçiminde bulur: doğaçlama, uzun seslerden oluşan ağır bölümlerle hızlı bölümlerin birbirini izlemesi, aşırı duygusal anlatım, göğüs sesi, virtüözlük.

çiğan grubu kiralama

  • temsa-faruk-ilgaz-tesisleri-muzik-organizasyon

****Bir çok alternatifli seçenekleriyle düğün ve davet organizasyonları yılbaşı baloları, gala yemekleri, bayramlar, ramazan etkinlikleri, ürün tanıtım organizasyonaları , galalar, mezuniyet törenleri, kongre ve seminerler, açılışlar,şirket kuruluş yıldönümlerinde sizlere seçkin müzisyenlerimizden oluşan orkestra, trio, Quartet, sanatçı organizasyonları, dans ve fasıl grupları, BAYAN Dj , profesyonel teknik ekibi ile ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri Konuşma Kürsü ,Podyum Platform ,Telsiz mikrofon, barkovisyon ve trans robot , lazer sistemleri ,Balon süsleme bayan hostes uçan balon çalışmalarını sizlerin talep ve isteklerine uygun seçenekleri ile sunmaktadır.

**** Şirket lansman kokteyl , Açılış Organizasyonları,Konser ve etkinlikler için ses sistemi kiralama, sunucu kiralama, bistro masa kiralama, koktayl masa kiralama, catering, kırmızı halı, servis elemanları,Hostes ve karşılama elemanları kiralama

*********DÜĞÜN ORGANİZASYONU,AÇILIŞ ORGANİZASYONU,AWM ETKİNLİKLERİ,
PİKNİK ORGANİZASYONLARI,KOKTEYL VE DAVET ORGANİZASYONLARI,DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI,SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU,KINA, NİŞAN, ORGANİZASYONLARI,
SAHNE VE DEFİLE ORGANİZASYONLARI,KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI,MEZUNİYET PARTİLERİ,
BAYİİ TOPLANTI ORGANİZASYONLARI,SES SİSTEMİ KİRALAMA,IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA,
TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA,SAHNE/PODYUM KİRALAMA,DJ EKİPMAN KİRALAMA VE DJ SERVİSİ,
ÖZEL KONSEP PARTİLER ,HAVAYİ FİŞEK HİZMETİ,BİSTRO MASA KİRALAMA ,ORKESTRA HİZMETİ,
dügün, nisan, kina gecesi, asker eglencesi, okul, sirket, isyeri bayi toplantıları, dernek, parti ve eglencelerine, konferans ve toplantılar, Açık ve kapalı alanlara istanbul ve çevresine hizmet vermekteyiz . kiralık ses sistemi, kiralık monitör, kiralık hoparlör, kiralık mikrofon, kiralık mikrofon seti - kiralık bistro masa, kır düğün masa sandalye kiralama ve giydirme.

****Organizasyon Konuşma Kürsüsü podyum platform sahne ses ışık sistemleri, barkovisyon ve görüntü sistemleri
ışık trans robot ve lazer sistemleri kiralama

*******ISTENEN SES GÜCÜ ALAN BÜYÜKLÜGÜNE GÖRE DEGISMEKTEDIR . DÜGÜN ,NISAN ,KINA GECESI,ASKER EGLENCESI,OKUL,SIRKET,ISYERI,DERNEK,PARTI VE EGLENCELERI,KONFERANS VE TOPLANTILAR AÇIK VE KAPALI ALANLARA istanbul VE ÇEVRESINE HIZMET VERMEKTEYIZ . 
4000 WATT VE ÜZERI TAM PROFESYONELL SES SISTEMI KIRALANMAKTADIR Telepleriniz için lütfen iletişimi geçiniz *****kiralık ses sistemi - kiralık müzik mixeri - kiralık mixer - kiralık mikser - kiralık monitör - kiralık hoparlör - kiralık mikrofon - kiralık mikrofon seti - kiralık profesyonel ses sistemi

*****Organizasyon Konuşma Kürsü podyum platform sahne ses Işık sistemleri, barkovisyon ve görüntü sistemleri
Işık trans robot ve lazer sistemleri kiralama İstanbul.Balon süsleme ,palyaço kiralama,bayan hostes, uçan balon, catering, magaza açılış ve bistro masa kiralama, Açılış ve Organizasyon hizmetleri İstanbul

**** İş yeri açılışları, lansman yemekleri, konuşma kürsüsü, telsiz mikrofon ve ses sistemi kiralama hizmeti ,Konuşma kürsüsü & Telsiz mikrofon kiralama

**** New Müzik Ses , Işık , Podyum ve Görüntü Sistemleri Kiralama , NEW Müzik Organizasyon İstanbul ,istenen ses gücü alan büyüklüğüne göre değişmektedir. düğün ,nişan, kına gecesi, asker eğlencesi, okul, şirket, işyeri toplantısı, dernek toplantısı, parti ve eğlencelerine, konferans ve bayi toplantılarına NEW Ses Sistemi Kiralama | UÇAN BALON ORGANİZASYON, açık ve kapalı alanlara İstanbul ve çevresine ses sistemi kiralama hizmet vermekteyiz . NEW MUZİK ORGANİZASYON FİRMASI NELER YAPAR. **** ORGANİZASYONLARIMIZ **** DÜĞÜN ORGANİZASYONU AÇILIŞ ORGANİZASYONU AWM ETKİNLİKLERİ PİKNİK ORGANİZASYONLARI KOKTEYL VE DAVET ORGANİZASYONLARI DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU KINA, NİŞAN, ORGANİZASYONLARI SAHNE VE DEFİLE ORGANİZASYONLARI KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI MEZUNİYET PARTİLERİ BAYİİ TOPLANTI ORGANİZASYONLARI *** BAZI HİZMETLERİMİZ SÖYLEDİR *** SES SİSTEMİ KİRALAMA IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA SAHNE/PODYUM KİRALAMA DJ EKİPMAN KİRALAMA VE DJ SERVİSİ ÖZEL KONSEP PARTİLER HAVAYİ FİŞEK HİZMETİ BİSTRO MASA KİRALAMA , 4000 WATT ve üzeri tam profesyonel ses sistemi kiralama hizmeti İstanbul . 50 m2 Sahne platformu ,Protokol oturma yerleri, ışık trust trans kiralama hizmeti. Ses Sistemi Kiralama | UÇAN BALON ORGANİZASYON - kiralık müzik mixeri - kiralık mixer - kiralık kafa mikrofonu - kiralık monitör - kiralık hoparlör - kiralık telsiz mikrofon - kiralık mikrofon seti - kiralık profesyonel ses sistemi - kiralık ışık robot lazer - kiralık trans - kiralık sahne - kiralık platform - kiralık hostes - kiralık palyanco - kiralık kabin - kiralık kule - kiralık sub bass - balon süsleme - sis kiralama İstanbul

***istanbul sahne sistemleri,sahne podyumu, sahneler,sahne,podyum,podyumlar,sahne podyum, sahne podyumları,kiralık sahne, sahne kiralama,ışıklı sahne,sahne süsleme, sahne sistemleri,sahne kurulumu, sahne organizasyon, sahne organizasyonu, podyum kurulum, sahne, sahne podyum platform kurulumu, Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Truss Kiralama, Ses Işık Sistemleri Kiralama, Dekor Kiralama, ses sistemleri kiralama,ses sistemi kiralama