SES IŞIK SİSTEMLERİ

SES IŞIK SİSTEMLERİ

Ses ve ışık görüntü sistemleri Konser, defile ve açık hava etkinlikleri... Organizasyonlarınızdaki komple ses sistemi, tonmaister, robot ışıklar, jeneratör, Dj, havayi fişek, lazer shows, volkan, konfeti, gobo show gibi isteklerinizi organizasyon konseptinize uygun grup ve sahne performansları ile birlikte organize ediyoruz.
Ayrıca yine organizasyonunuzun özel konseptine uygun olarak bu doğrultuda uygun sahne görsel, tasarım ve uygulamasını da biz üstleniyoruz.
Detaylar özel hizmet anlayışımızın vazgeçilmez unsurlarındandır. Ekipman ve ekip kalite ve uzmanlıkla sunulunca farklılık yaratır. Amacımız amacınızdır.
Kaliteli donanım uzman kadro doğru organizasyon profesyonel hizmet işte NEW  Organizasyon... 
Mutlu insanlar grubuna katılmak istiyorsanız bizimlesiniz demektir.

ses sistemi kiralama istanbul

Işık / Ses Sistemleri - DJ ve Sunucu

Her türlü düğün, davet, parti, kutlama gibi organizasyonlarını kaliteli hale getiren unsurın başında ışık ve ses gelir. Dengeli ve kaliteli ışık / ses için kaliteli ses ve ışık sistemleri kullanmanız gereklidir. NEW DÜĞÜN DAVET olarak sizlere istediğiniz tarihte istediğiniz ölçüde ses ve ışık sistemleri kiralamaktayız. Aynı zamanda bu ses ve ışık sistemlerinin kullanımını profesyonel hale getirmek için firmamızdan DJ ve Işıkçı da temin edebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. –
İSMAİL İSHAK AS 0(531) 898 19 19

Ses &Işık Sistemleri

 Ses Sistemleri 
Fuarlar, basın toplantıları, kongreler,gala geceleri ,canlı müzik performansları ve partiler de ve tüm ses sistemlerine ihtiyaç duyulan mekanlarda , NEW DÜĞÜN DAVET ile Müzik Ses&Işık geniş ekipman seçenekleriyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
Işık Sistemleri
Konferans salonları,özel sahneler,seminerler, defileler, kongreler, firma toplantıları, fuarlar ve gala gecelerindeki canlı müzik ya da gösteriler için ışık sistemlerini NEW DÜĞÜN DAVET Müzik Ses & Işık olarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

NEW Music Production

Tüm Açıkhava ve kapalı mekan etkinliklerinde, konserlerde, festivallerde, defilelerde, açılışlarda, partilerde, toplantılarda, seminerlerde, lansmanlarda- dünya teknolojisinin son gelişmelerini takip ederek kullandığı sistemleri, NEW müzik tecrübesiyle hizmet sunmaya devam ediyor...

NEW Music Production

Profesyonellik her etkinliğin özelliğine ve detaylarına göre Ses Sistemi Ekipman ve Malzeme kullanmayı gerektirmektedir.Kullandığımız başlıca Ses Sistemi Ekipman/ Malzeme Markaları; ADAMSON, L-ACOUSTICS, MEYER, EAW, COMMUNITY, PLA, MASS,YAMAHA, MIDAS, SOUNDCRAFT, ALLEN HEATH, MACKIE, CREST, SENNHEISER, SHURE, AKG, LAB GRUBBEN, MARTIN, KLARK TEKNIK, DBX, LEXICON, ALESIS, ROLAND, BEHRINGER, TC, XTA, PIONEER, GEMINI, DAP AUDIO, TASCAM, SONY, TECHNICS, EMO, BOSS, BSS

(ışık sistemleri ,ışık sistemi,sahne ışık sistemi, organizasyon sahne ışık sistemleri, ışık sistemi kiralama, istanbul ışık sistemi, istanbul sahne ışık sistemi,)